Шановні колеги!

Як видно з наступних сторінок сайту, черговий заочний багатогранний позаполітичний міжнародний 55-й захід "50 слів" розпочнеться 20 березня ц.р. і триватиме до 20 квітня. Може, зумієте загітувати хоча б декількох учнів на участь у ньому? Хоча налаштовуйтеся на те, що у вас нічого не вийде. Адже у дітей атрафовані "рецептори", які називаються "самостійність". Бо змалечку звикли вони, наче безпорадні кошенята, що вчитель "тикне їх носом куди треба". Зіткнувшись з проблемами дистанційного навчання, Міносвіти нарешті вже підтверджує цю сумну пошесть.

Скачати файл ВОРД  55_умови

Скачати файл ПДФ  55_умови

Скачати файл ВОРД  55_умови скорочені

Скачати файл ПДФ  55_умови скорочені

Скачати файл  ВОРД  55 Замовлення відзнак

Скачати файл  ПДФ   55 Замовлення відзнак

Скачати файл  Орієнтовний вигляд відзнак

Увага! Якщо у вас є наш барвистий агітаційний файл “СПРОБУЙТЕ”, то зверніть увагу, що там є прикра друкарська помилка. Замість слів “2. 20.04 скачайте запитання 1-го туру…” там треба читати “2. 20.03 скачайте запитання 1-го туру…”.

Скачати файл ВОРД  55-запитання 1-го туру

Скачати файл ПДФ  55-запитання 1-го туру  

Шановні учасники! Чому дехто з вас неуважно читає правила оформлення відповідей? Навіщо дехто з вас отримує і -2, і -5, і -10 (!) штрафних балів за об’єм вкладення?


Два практично протилежні факти “за мотивами першого туру”:

  1. Дехто з наших корифеїв не задоволений, що на їхню думку запитання 1-го туру були надто легкими.
  2.  На прикладі запитання №1. Майже масові відповіді – “ні в тин ні в ворота”: або … Вега, або … Полярна, або … Альтаїр. І навіть Орел чи Лебідь не роблять честі учасникам.

Скачати файл ВОРД  55 запитання 2-го туру

Скачати файл ПДФ   55 запитання 2-го туру

Скачати файл Ексель  55-результати_сайт