Книги

«Нахабно поб’ю себе в груди», констатуючи те, що такого різноманітного спектру різнопланових книг, які написав та видав один автор, більше не існує ніде в світі.

Чудово розумію, що зараз нам усім фінансово «не до жиру». Тож днями, поки я ще живий-здоровий, вирішив роздавати свої унікальні авторські книги задарма, як подарунок. Надіслав декілька таких пропозицій.

Але коли сьогодні побачив, що люди масово (!) кинулися «на халяву», то різко змінюю свої плани. Адже зовсім не впевнений, що те, що дісталося комусь задарма, буде ним цінуватися належним чином. Як життєвий приклад: ви дивитеся концерт свого кумира (спектакль, футбольний матч …) по телевізору чи альтернативно їдете до Палацу спорту (в театр, на стадіон) – що відкладеться вам у душі сильніше? Без сумнівів – те, де ви витратили свій час на збирання, на дорогу, на квитки … .

Та ще трішки в тему. Коли я намагався наївно роздавати мої книги своїм учням чи однодумцям, то практично всі вони (Володя К., Саша П., Віка Б., Світлана К., Василь Б., Михайло К. …) логічно резюмували: категорично не буде такого! Тому ось нате вам, В.М., хоча б якусь символічну компенсацію … . І я подумав: а дійсно! Я вкладав безліч сил у збирання матеріалу, у коригування, у друк, у видання, витрачав десятки років (!) свого життя на це та тратив безліч коштів зі своєї власної кишені … . Навіщо? І тому, реалістично мислячи, ставлю для себе знак дорівнює між тим, якби якась частина тиражу була безкоштовно роздана, і між тим, що спалив би свої книги на багатті. Вибачте за Я-кання та за такі мої життєві смикання.

Наводжу лише назви, анонси та видавничі дані усіх книг серії “Гармонійний розвиток”.

Електронний варіант майже всіх цих книг у нас є, але мені фінансово невигідно розміщувати його в Інтернеті.

Замовити будь-яку з них у стандартному книжковому вигляді (за винятком – увага! – першої, другої, шостої, сьомої, тиражі яких уже повністю розійшлися, а також – 14-ї, початковий тираж якої лише 10 екземплярів) можете за адресами/телефонами, наведеними на сторінці “Контакти” цього сайту.

Орієнтовна вартість кожної з книг, які можна замовляти (крім книги №15, яка буде додана до замовлення та буде безкоштовно подарована вам) – приблизний еквівалент 3 доларів США або 3 Євро. Хоча можуть бути і суттєві варіанти на вашу користь. Пропонуйте свій варіант суми, виходячи з ваших фінансових можливостей.

Косенко Валерій Михайлович. Картка ПриватБанку № 4149 4991 0486 9183.

Номери  та  назви  книг  серії  “Гармонійний розвиток”:

Книга 1. Косенко В. “КРОКС” – для культурних, розумних, організованих, кмітливих, спритних”

Книга 2. Косенко В. Поки що – альбіноси.

Книга 3. Косенко В. Групові багатоденні пішохідні мандрівки. Практичний порадник.

Книга 4. Косенко В. 1970 цікавинок.

Книга 5. Косенко В. КРОКС у документах.

Книга 6. Глушко Євген, Циліцький Владислав, Беднарчук Степан, Якимчук Володимир. Інтелектуальна мішень.

Книга 7. Бабарика Павло, Бізнес-гра.

Книга 8. Косенко В. Сучасні прибамбаси. Частина 1.

Книга 9. Косенко В. Фундамент математики (настільний посібник усього шкільного курсу основних математичних понять, знань, умінь, навичок).

Книга 10. Косенко В. Ідеями ми попереду планети всієї.

Книга 11. Косенко В. Сучасні прибамбаси. Частина 2.

Книга 12. Косенко В. Сучасні прибамбаси. Частина 3.

Книга 13. Косенко В. Сучасні прибамбаси. Частина 4.

Книга 14 (кольоровий варіант книги 10). Косенко В. Фундамент математики (настільний посібник усього шкільного курсу основних математичних понять, знань, умінь, навичок).

Книга 15 (переклад російською мовою книги №1 та деякі доповнення). Косенко В.М. “КРОКС” – для культурных, умных, организованных, сообразительных, быстрых.

Книга 1

Книга 2

Книга 3

Книга 4

Книга 5

Книга 6

Книга 7

Книга 8

Книга 9

Книга 10

Книга 11

Книга 12

Книга 13

Книга 14

Книга 15