Шановні  учасники  нашого  багатогранного  неспішного  не  стандартного  54-го  заходу  «50 слів»!

А чи є у вас навички самостійно без "указуючого перста" педагогів знаходити, аналізувати, систематизувати різноманітну невідому для вас інформацію, почерпнуту з різних джерел? Під час пандемії коронавірусу та при спробі Міністерства освіти і науки України організувати дистанційне навчання навіть воно визнало, що мінімум 99% людей (число 99 взяте нами майже наобум) виявляються розпачливими в такій ситуації. То в якій ви групі: 99% чи 1%?

--------------------------------------------

12/12-20

07.12.2020 р.

ВСІМ-ВСІМ  ТИМ,  ХТО  РОЗУМІЄ  ПРАКТИЧНУ  КОРИСТЬ  ВІД  СВОГО  РІЗНОМАНІТНОГО  САМОВДОСКОНАЛЕННЯ!

 ПРЕАМБУЛА

Здобування знань важливе для кожної людини. Але зараз, у ХХІ-му столітті, найбільшою цінністю є  ІНФОРМАЦІЯ.  Бо якщо ви наївно гадаєте, що після закінчення навчального закладу та при влаштуванні на роботу почуєте: «Ану-ну, згадай он ту зазубрену теорему» чи «Напиши ось цю хімічну формулу», то ви ще дивитесь на світ крізь рожеві окуляри. Бо, швидше за все, з самого першого дня самостійного життя ви зіткнетеся з таким: «Самотужки знайди ..., розберись ...». Тож наріжним каменем для успіху в сучасному житті є  ВМІННЯ  САМОСТІЙНО  ВІДШУКУВАТИ  ТА  АНАЛІЗУВАТИ  НОВЕ.

Тому й ми закликаємо вас «тримати ніс за вітром». У зв’язку з цим:

оголошуємо  ЕЛІТНИЙ*  П'ЯТДЕСЯТ  ЧЕТВЕРТИЙ  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ  ТРИДЦЯТИДЕННИЙ  ЗАОЧНИЙ  МІЖНАРОДНИЙ  ЗАХІД  «50 СЛІВ»

(інша його назва – САМОВДОСКОНАЛЕННЯ,

ще інше, неофіційне гасло – Ау-у-у!  Де  ви,  промінчики  світла  серед  хащ  дрімучого  лісу  сірості  та  розумової  ліні?!).

* – запитаєте: а що означає щойно вжите слово ЕЛІТНИЙ? По-перше, те, що наш захід розрахований на участь саме найкращих представників націй, людства, інтелігенції, а не на «відчіпні тяп-ляп-роботи» тих, хто звик покірно «плисти за течією життя», і не на тих, хто сповідує принцип якомога менше мислити. По-друге (а це є те саме щойно описане «по-перше» , але іншими словами), що він проводиться в першу чергу з огляду на тих, хто перерахований на сторінці «ЕЛІТА ВДГО Гармонійний розвиток» (див. відповідну сторінку http://www.h-d.in.ua/члени/ цього нашого сайту http://www.h-d.in.ua).

  Терміни 54-го заходу "50 слів" – з 20.12.2020 року по 20.01.2021 року включно.

Два етапи (тури): перший – з 20.12.20р. по 05.01.21р., другий – з 05.01 по 20.01.21р.

Учасники заходу - будь-хто.

Скачати файл 54_умови

Скачати файл ПДФ 54_умови

Скачати файл 54_умови скорочені

Скачати файл ПДФ 54_умови скорочені

Скачати файл   Зразок оформлення роботи по-ледачому (без заохочувальних балів)

Скачати файл   Орієнтовний вигляд відзнак

Скачати файл  53 Замовлення відзнак

Увага! Відповіді 54-го заходу та частково коментарі викладені тут на сайті 22.01.21р. о 12-40. Далі пропонуємо таке: Ви проглядаєте їх, порівнюєте з таблицею проміжних результатів, яку плануємо виставити на сайті 23.01.21р., і ОПЕРАТИВНО до 24.01.21р. замовляєте відзнаки згідно файлу “Замовлення відзнак”.

Якщо у Вас будуть проблеми з оплатою відзнак, то робіть це практично з будь-яким запізненням. Більше того: якщо життя “дістало” Вас ще й фінансово, то натякніть нам про це – і ми виготовимо та надішлемо відзнаки Вам безкоштовно (звичайно, що безкоштовно – для Вас, а не для нас)

 

 

Скачати файл  ЕКСЕЛЬ  54 – результати

Пояснення щодо численних додаткових 0,3 (див. відповідні рядки таблиць результатів) у деяких членів оргкомітету, які традиційно одночасно є й учасниками заходу (а таке поєднання функцій є унікальним практично для будь-яких змагань). У них є певний привілей порівняно з «рядовими учасниками», із яким просимо змиритися. Хоча б тому, що ви й не уявляєте, яку незрівнянну титанічну роботу порівняно з вашою виконують оргкомітетники. Цитуємо умову заходу (див. там розділ «Бонуси та штрафи»): «У кожному з невдалих запитань за кожну вказану учасником суттєву оргкомітетівську помилку йому нараховуються орієнтовно додаткові 0,3 бала». Тож коли при обговоренні вони знаходили «ляпи», то й отримували по 0,3.

Але й вам, шановні учасники, залишалося широке «поле діяльності» для багатьох уточнень/правок. Стосовно цього 54-го заходу – це, скажімо, дві відповіді в № 1, чи Аккерманська область у № 14, чи дві відповіді в № 34, чи сумнів у № 40 … .

Чому ми не конкретизуємо, за які заслуги оргкомітетники отримали по 0,3 в тому чи іншому випадку? Бо це дуже марудно було б зробити. Лише уявіть опис, як із «тонн полови» («руди») викристалізовується «алмаз»/запитання.

А те, що члени оргкомітету не є «небожителями» і що в інших моментах на них поширюється гніт умов, доводить хоча б стовпчик зі штрафами. Гляньте та оцініть!

Увага! Відповіді 54-го заходу та частково коментарі викладені тут на сайті 22.01.21р. о 12-40. Далі пропонуємо таке: Ви проглядаєте їх, порівнюєте з таблицею проміжних результатів, яку плануємо виставити на сайті 23.01.21р., та ОПЕРАТИВНО до 24.01.21р. замовляєте відзнаки згідно файлу “Замовлення відзнак”.

Якщо у Вас будуть проблеми з оплатою відзнак, то робіть це практично з будь-яким запізненням. Більше того: якщо життя “дістало” Вас ще й фінансово, то натякніть нам про це – і ми виготовимо та надішлемо відзнаки Вам безкоштовно (звичайно, що безкоштовно – для Вас, а не для нас)

Скачати файл  54-й відповіді та коментарі

Скачати файл ПДФ  54-й відповіді та коментарі