Фото

Це - частина фотографій зі ще двох наших заходів (див. дві відповідні сторінки "Друг" та "Козьмещик" в папці "Інші заходи"), тобто ці фото - з тих заходів, які до 2008-го року з-поміж іншої дюжини (дюжини!) заходів проводилися нами очно та заочно на рівнях особисто-командних чемпіонатів України.

Доречно, порівняльно та з очевидним акцентом на тому, яке НЕ провідне місце посідав колись конкурс "50 слів" у діяльності ВДТО "КРОКС" та ВДГО "Гармонійний розвиток": і тоді він також постійно проводився, але ось у такій пропорції: у "Друг" він був 1/30-ю частиною того заходу, а в "Козьмещику" - лише 1/60-ю частиною.

Написи "КРОКС" на деяких фото потребують деяких роз'яснень. Якщо коротко, то: КРОКС - це, так би мовити, старше "дитя" Валерія Косенка, яке після свідомого відпускання його В. Косенком у 2008-му році у "вільне плавання" чомусь та зовсім незбагненно для "батька" вирішило порвати усі зв'язки зі своїм "батьком", норовливо закомизилося та пішло своїм курсом (часто-густо - курсом не продуманим та таким, який паплюжить ідеї семи "наріжних каменів" "батька"). Невже такий масовий "фир-р" стався з єдиної причини (яка після багаторічних розмірковувань приходить на думку В. Косенка), що в своїй "інавгураційній промові" голови ВДГО "Гармонійний розвиток" він задекларував категоричну забарону розпиванню алкогою та курінню учасниками та представниками делегацій в місцях проведення тих заходів?