Буяють наші унікальні ідеї гармонійного розвитку, зокрема і в такому його відгалуженні, як у "50 словах"! І з нами - всі ті, хто розуміє це. Дякуємо щиро всім однодумцям за таке розуміння! Але ...

У зв'язку з ковід-19 Міністерство освіти і науки України намагалося налагодити хоч якесь ефективне дистанційне навчання. І, не зважаючи на те, що ми упродовж 46-ти років (!) неодноразово "стукали" до МОН з пропозиціями звернути увагу на проблему, на яку зараз вкажемо, воно нарешті офіційно визнало, що без указівного перста поводиря-педагога майже всі наші учні - це безпорадні телята, в яких абсолютно не розвинуте ВМІННЯ САМОСТІЙНО ВІДШУКУВАТИ ТА АНАЛІЗУВАТИ НОВУ ІНФОРМАЦІЮ. Згодіться, що саме ці навички, які щойно виділені великими буквами, украй необхідні кожній людині в її самостійному житті. І вони незрівнянно важливіші за ті теоретичні знання, які здебільше відірвані від потреб реального життя і які, на жаль, превалюють у сучасних навчальних закладах України.

Тож приєднуйтеся до нас! Давайте спільними зусиллями будемо пропагувати та розвивати цей наріжний камінь наших заходів -

САМОСТІЙНЕ  ЗБАГАЧЕННЯ  БЕЗЦІННИМИ  НАДБАННЯМИ  ЛЮДСТВА!

Дуже сподіваємося, що у ваших учнів крім "стрілялок", "одягалок", іншого пустопорожнього убивання часу виникне бажання долучитися до корисного, потрібного, розвиваючого.

Термін виконання наших завдань учнями  в домашній обстановці, зі змогою долучити собі в помічники навіть далекоглядних мудрих батьків, неспішний: аж місяць (з 20 грудня 2021 р. по 20 січня 2022 р.).

 
 

Скачати файл ВОРД  58_слів_умови

Скачати файл ПДФ   58_слів_умови.

Скачати файл ВОРД  58_умови скорочені

Скачати файл ПДФ  58_умови скорочені

Скачати файл ПДФ  Зразок оформлення роботи по-ледачому (без заохочувальних балів) (1)

Скачати файл   58-замовлення відзнак

Скачати файл ВОРД   58 1 тур сайт

Скачати файл ПДФ  58 1 тур сайт

(з вибаченнями аж за три початкові цитати з листів однієї учасниці та з усвідомленням того, що ТАМ повинні бути цитати ще мінімум із декількох десятків робіт учасників)

Скачати файл ВОРД   58 2 тур сайт

Скачати файл ПДФ   58 2 тур сайт

44-мільйонна (чи скільки у тебе мешканців? Не заємо) Україно! Учись у тисячу разів (!) меншої 44-тисячної Рибниці!

Скачати файл ЕКСЕЛЬ.   58-остаточні результати — сайт

До 31.01 можете замовити відзнаки (див. вкладення 58-Замовлення-відзнак. Для більш оперативного їхнього виготовлення бажано, щоб це був електронний варіант). 

Скачати файл ПДФ. 58-й відповіді та коментарі-сайт

А ось – одна з кращіх робіт і за оформленням, і за якістю (формат ПДФ): Бойко Анна Олександрівна-конвертирован (1)

Між іншим та для загальної картини: яке бачите, немає жодного(-ї) учасника(-ці), який(-а) би правильно відповів(-ла) на всі запитання.

До 31.01 можете замовити відзнаки (див. вкладення 58-Замовлення-відзнак. Для більш оперативного їхнього виготовлення бажано, щоб це був електронний варіант).