Шановні учасники!

Ще раз вибачте за затримку. Адже на нас несподівано "налізла" термінами проведення їхнього очного заходу одна структура, куди голова оргкомітету вимушений був поїхати.

Між іншим: ті наші однодумці, які через певний час будуть мати бажання очолити оргкормітет! Після того, як це станеться, продумайте, як уникнути цього сьогоденного негативу заходу "50 слів", в якому без голови поки що і ні туди, і ні сюди. 

В. Косенко.  

15 година 30 хвилин   27.07.2021р. 

Скачати файл ВОРД  56_умови

Скачати файл ПДФ  56_умови

Скачати файл  ВОРД  56_умови скорочені

Скачати файл ПДФ  56_умови скорочені

 

 

Проводяться два тури одночасно.

З огляду на мізерну кількість учасників: ох як я не задоволений собою, коли якось непродумано пообіцяв: не кину проводити “50 слів”, допоки братиме участь хоча б один із Вас, дорогі мої Вікторіє, Євгене, Лєване, Василю, Романе, Анно, Світлано, Арсене, Жанно, Миколо, Оксано, Катерино, Діано, Дарино, Олександре, дві Наталки, дві Тетяни! Адже вочевидь “батогом обуха не паереб’єш!” Чи, може, складати запитання рівня “Напишіть назву столиці України”, “Який орган людини на букву “г” знаходиться на шиї?”, “Як одним спільним літературним словом називаються твої матір та батько?” З прикрістю, з сумом, з відчаєм – Ваш В. Косенко.

Скачати файл (у форматі Ексель)  56 – остаточні результати

 

 

Скачати файл  ВОРД  56-відповіді – сайт

Скачати файл ПДФ  56-відповіді – сайт-конвертирован (1)