козьмещик

КОЗЬМЕЩИК (неметовий табір).

Орієнтуємо, що основа наведеного в умовах опису/запрошення "КАРПАТИ" перевірена багаторічною практикою, зокрема - бездоганним функціонуванням щорічного 20-денного (!) наметового табору КОЗЬМЕЩИК з одночасною участю в ньому декількох сотень (!) учнів середньої шкільної ланки та старшокласників.

Наметовий табір КОЗЬМЕЩИК був найефективнішим заходом з усієї дюжини всіх тих всеукраїнських заходів, які я колись проводив у рамках діяльності ВДТО "КРОКС" та ВДГО "Гармонійний розвиток".

"КАРПАТИ" - для тих учасників, які не впадуть у ступор від того, що ми рекомендуємо приїздити туди зокрема дівчатам категорично без довгих накладних нігтів та вій, а також - не на підборах, а не в нових черевиках (є нюанси наметових таборів, які, можливо, пересічному громадянину з першого разу будуть не зрозумілими).

Який бажаний вік учасників заходу "КАРПАТИ"? Мабуть, починаючи з середньої ланки або зі старшокласників. Верхньої вікової "планки" практично немає. Але відразу наголошуємо про ваші фізичні кондиції. "КАРПАТИ" - не для немічних.